Şirket Hakkında

Vaşak Gaz, 1993 yılında ticaret hayatına başlamıştır. Gelişen teknolojiyi takip ederek ve pazar dinamiklerini doğru analiz ederek büyüyen Vaşak Gaz, bugün kurumsal yapısı ve ihracat gücüyle Türk ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

 

Sanayi ve sağlık kuruluşlarında kullanılan gazların tüplere dolumunu ve dağıtımını gerçekleştiren firma, gaz sanayii alanında deneyimli bir kadroya ve köklü bir kurum kültürüne sahiptir. Vaşak Gaz; en başta iş güvenliği ve insan sağlığı olmak üzere tüm kalite yönetim sistemleriyle hassas bir çalışma etiğine ve yüksek standartlara sahiptir.

 

İvedik organize sanayi bölgesinde bulunan firma, yüksek kapasiteli depolama tankları, dolum tesisi, geniş dağıtım ağı ve teknik destek servisi ile hem endüstriyel hem de medikal gaz sektöründe güvenin adresi olmuş ve hak ettiği yeri almıştır.

 

Vaşak Gaz bugün, çözüm odaklı müşteri hizmeti anlayışı ve sürekli iyileştirme prensibi ile sektörde büyümekte ve müşteri portföyünü adım adım genişletmektedir.

Misyon

Varlık nedenimiz; endüstriyel, medikal, gıda ve daha pek çok sektörde talep edilen gaz türlerini insan sağlığı ve çevre güvenliği açısından en doğru şekilde piyasaya sunabilmektir.

Vizyon

Misyonumuzu gerçeğe dönüştürmek için, kalite standartlarından ödün vermeden ve sürekli iyileştirme prensibi çerçevesinde çalışırız. Yüksek hassasiyet gösterdiğimiz işimizde, müşteri memnuniyetini ve çözüm odaklılığı ön planda tutarız. Bu sayede, hedeflediğimiz küresel şirket olma mertebesine doğru hızla ilerleriz.

Vaşak Gaz ürünleri ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için formu eksiksiz şekilde doldurmanızı rica ederiz.

Dilerseniz, iletişim adresimizden ve telefon numaralarımızdan da Vaşak Gaz Genel Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Genel Merkez

S.S. Arı Toplu İşyerleri 1474. Sok. No: 53/55 Organize Sanayi Bölgesi 06378 Yenimahalle/Ankara

Tel: (0312) 395 25 62     Fax: (0312) 395 51 43     Mail: info@vasakgaz.com.tr

Fabrika

ASO 2. ve 3. OSB Alcı Mh. 2035 Cd. No:7 Sincan/Ankara

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.