top of page

Gaz Temini, Dolumu ve Dağıtımında Yüksek Standartlar

Dolumundan Teknik Desteğine, Her Sektör İçin Kapsamlı Gaz Tedarik Hizmeti

Ürün Çeşitleri

Her kategoriye ait gazların özellikleri ve kalite standartları farklı olabilir. Örneğin, medikal gazlar hastaların sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretilmeli ve depolanmalıdır, bu nedenle belirli kalite kontrol gereksinimleri vardır. Aynı şekilde, gıda gazları da insan tüketimi için güvenli olmalıdır ve bu nedenle gıda güvenliği gereksinimlerini karşılamalıdır. Endüstriyel gazlar ise işlemlerde güvenli ve verimli bir şekilde kullanılmalıdır.

İhtiyacınıza Uygun Hizmetler

Vaşak Gaz, endüstriyel, medikal veya gıda gazları gibi çeşitli gazların temini, dolumu ve dağıtımı hizmetlerini verir. Bu hizmetler, gazların güvenli, etkili ve sürekli olarak tedarik edilmesini sağlar ve çeşitli sektörlerde kullanılan gazların teminini kolaylaştırır.

Bu hizmetler, endüstriyel işletmeler, sağlık sektörü, gıda endüstrisi ve birçok diğer sektör için gaz ihtiyaçlarını karşılamak için kritik öneme sahiptir. Gaz temini, dolumu ve dağıtımı hizmetleri, müşterilerin iş sürekliliğini ve güvenliğini sağlamak için önemlidir ve uzmanlık gerektiren bir alandır.

Hakkımızda

1993 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Vaşak Gaz, sürekli teknolojik gelişmeleri takip ederek ve pazarın dinamiklerini doğru bir biçimde analiz ederek büyüme göstermiştir. Bugün, kurumsal yapısı ve ihracat gücüyle Türk ekonomisine önemli katkılarda bulunmaktadır.

Sanayi ve sağlık sektörlerinde kullanılan gazların tüplere dolumu ve dağıtımını üstlenen firmamız, gaz endüstrisi konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir kadroya ve köklü bir kurum kültürüne sahiptir. Vaşak Gaz, öncelikle iş güvenliği ve insan sağlığı olmak üzere tüm kalite yönetim sistemleriyle hassas bir çalışma etiği ve yüksek standartları benimsemektedir.

vaşak gaz fabrika

Referanslar

Vaşak Gaz, sektörde sağladığı çeşitli hizmetlerle memnuniyet ve güven kazanmıştır. Referanslarımız, sektördeki lider firmalar ve kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Sertifikalar

Vaşak Gaz, müşterilerine ulaştırdığı tüm ürünlerde TSE normlarına tam uyum sağlamakta ve bunun sürekliliğinin devamı için bünyesinde oluşturduğu TS EN ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemlerini etkin bir şekilde kullanmaktadır.

Genel Merkez

ASO 2. ve 3. OSB Alcı Mahallesi 2035. Cadde No:7 Sincan, Ankara

0312 395 2562

info@vasakgaz.com.tr

Vaşak Gaz © 1993-2024 

Laboratuvarda Mühendisi
bottom of page